Preview Mode Links will not work in preview mode

Podcasty Aktuality.sk

Dec 21, 2019

„Dlho sme počúvali, že Kočner je kontroverzný podnikateľ, čo je úplne mimo. Je to mafián. Keď sa pozrieme na jeho aktivity, takmer do každej išiel s úmyslom podvádzať,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom františkánsky mních, známy ako brat Filip.


Dec 21, 2019

Predstavujeme vám ďalší diel víkendového podcastu Aktuality Nahlas Špeciál.

Hosťom je hudobník, klavirista a producent Eugen Vizváry. Rozprávali sme sa o jeho hudobníckych začiatkoch, hudobných konceptoch, spoluprácach, ale aj o splnených snoch.  Témou bol aj Vizváryho nový album Nocturno.

Moderuje...


Dec 20, 2019

Marian Kočner obžalovaný z objednávky vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej strávi už druhé Vianoce vo väzbe. Väzenskej a justičnej stráže sme sa pýtali, aký program a jedlo čaká väzňov v kolúznej väzbe na Štedrý deň. Budete počuť hovorkyňu Zboru väzenskej a justičnej stráže...


Dec 20, 2019

Emeritný arcibiskup Róbert Bezák nášmu podcastu poskytol veľký predvianočný rozhovor. O Vianociach, aj o biskupoch, ktorým neverí, že varovanie pre farára Kuffu pre jeho nenávistné reči mysleli úprimne. 

Pýtali sme sa ho aj na to, či ešte niekoho podporí pred voľbami, tak ako naposledy Zuzanu...


Dec 19, 2019

Špecializovaný trestný súd prijal obžalobu v prípade úkladnej vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej. Hlavné pojednávanie vytýčil už na 13. januára. Na súde tak došlo aj k priamej osobnej konfrontácií údajných páchateľov s rodičmi zavraždených....