Preview Mode Links will not work in preview mode

Podcasty Aktuality.sk

Jan 18, 2022

Včerajším dňom odštartovala hlavná fáza úvodného grandslamového turnaja sezóny Australian Open v Melbourne. O prvom vrchole tenisového roka sa však hovorí už asi dva týždne. Hlavná udalosť je, že zápasy v mužskom pavúku sa rozbehli bez úradujúcej svetovej jednotky Novaka Djokoviča, ktorý síce...


Jan 18, 2022

Bol nadšený z Ficovho konca. Ako sa pozerá na polčas vládnutia OĽaNO?

Milan Kňažko obdivuje premiéra Hegera a hovorí o ňom ako o najlepšom premiérovi desaťročia. Kritizuje koaličné strany, ktoré vystupujú proti rozhodnutiam vlády.

Prečo podľa neho rastie Robert Fico? A ako hodnotí ministerku...


Jan 17, 2022

Srbský tenista Novak Djokovič si nezahrá na Australian Open, a ak sa nezaočkuje, tak pravdepodobne ani na francúzskom Roland Garros. Je prípad známeho tenistu nový normál v športovom svete – a nevakcinovaní športovci budú mať skomplikované podmienky na športových súťažiach? V podcaste sa o tom...


Jan 16, 2022

„Kamarát otváral nový podnik v jednom lyžiarskom stredisku. To, čo sa tam vtedy dialo, bolo neuveriteľné. Zlo, krik, bitka, privolaní policajti. Dôvodom bolo, že dovnútra mohli ísť len očkovaní,“ povedal v relácii NA SCÉNE moderátor Marcel Forgáč.
 


Jan 16, 2022

Karol Sidon vyrastal na Pankráci. Nacisti popravili jeho otca a sám neskôr zažil ústrky komunistov. Sidon si svoje židovstvo uvedomil po okupácii v 1968. Po dôkladnom štúdiu v roku 1978 konvertoval. Pražským rabínom sa stal v roku 1992.
Vyštudoval dramaturgiu a scenáristiku na pražskej DAMU, komunisti mu...