Preview Mode Links will not work in preview mode

Podcasty Aktuality.sk

Feb 28, 2020

Plánovaná výstavba odpočívadiel neďaleko Nitry mala byť biznisom pre miestnych podnikateľov. Od ľudí nakupovali pozemky za veľmi nízke ceny. Zvláštne boli aj znalecké posudky pre ministerstvo dopravy, kde bola naopak, cena vysoká. Tá sa po sérii článkov Aktuality.sk prestala pozdávať aj štátu. 

V...


Feb 28, 2020

Už tento utorok bude totiž takzvaný superutorok – ktorý môže ukázať, ktorý z množstva demokratických kandidátov na prezidenta má reálnu šancu postaviť sa prezidentovi Donaldovi Trumpovi v novembrových voľbách.

Zatiaľ vedie socialista Bernie Sanders.

Kto má aké šance, preberieme s našom...


Feb 27, 2020

Marián Kočner i Pavol Rusko sú vinní a poputujú na 19 rokov do väzenia s maximálnym stupňom stráženia. Taký je verdikt Špecializovaného súdu v kauze zmenky. Tak Marián Kočner ako aj Pavol Rusko vinu odmietajú a tak je v hre ešte odvolanie o ktorom by rozhodovali sudcovia Najvyššieho súdu. Dnes teda...


Feb 27, 2020

akmer 70-miliónová zmenková kauza je vo finále. Na lavici obžalovaných v nej sedí duo Kočner-Rusko. Práve dnes si môžu vypočuť rozsudok. Prokurátor im navrhuje 20-ročné väzenie a M. Kočnerovi aj pokutu 300-tisíc eur. Ako sa k tomu postaví senát Špecializovaného trestného súdu v Pezinku?

Kauza...


Feb 26, 2020

Igor Matovič pred voľbami rastie – hovoria to všetci, ktorí majú prístup k číslam z prieskumov, ktoré sa už nemôžu zverejňovať. On sám hovorí, že chce byť premiérom. Vedia si opoziční politici predstaviť, že by po voľbách boli v Matovičovej vláde?

Pýtali sme sa všetkých jeho...